Kibice Legii chcą Juventusu

Jak donosi dzisiejsze wydanie Przeglądu Sportowego, kibice Legii Warszawa z wielką chęcią chcieliby zaprosić latem do stolicy Juventus Turyn.

Bianconeri mieliby zmierzyć się towarzysko z warszawskim klubem, a dochód zostałby przekazany na rzecz żyjących uczestników Powstania Warszawskiego. W najbliższą środę Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa spotka się z prezydent Warszawy Hanną Gronkiewicz–Waltz, aby wręczyć jej okolicznościowy album, wydany z okazji 90-lecia klubu. Niewykluczone, że właśnie podczas tego spotkania zostanie poruszona kwestia meczu ze Starą Damą.

Przegląd Sportowy

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
79 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
79
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: