Didier: To będzie trudny mecz

Didier Deschamps wierzy, że Juventus po dzisiejszym meczu z Piacenzą wróci na fotel lidera. “Wszystkie mecze są ważne, ale im bliżej jesteśmy końca sezonu, tym większą różnicę dają zdobyte punkty” – mówił trener Juve.

Mecze w Serie B rzadko są rozgrywane w niedzielę, a do tego dziś spotykają się zespoły zajmujące trzecie i pierwsze miejsce. Deschamps skomentował: “Największe niebezpieczeństwo stwarza sama Piacenza. W wypadku naszej wygranej oderwiemy się od niej i postawimy kolejny duży krok w stronę awansu do Serie A.

Piacenza rozpoczęła sezon od wahań formy.Jednak od czasu przegranej u siebie z Juventusem 0-2 idzie jej znacznie lepiej.

Mam nadzieję zobaczyć podobne spotkanie jak to wygrane na wyjeździe. Być może Piacenza będzie grała z respektem, a my będziemy kontrolować spotkaniem, ale nasz przeciwnik urósł w pewność siebie po ostatniej wygranej z Genoą. To zespół z umiejętnościami i dobrą organizacją. Piacenza jest groźna ze stałych fragmentów gry i w powietrzu. Jestem pewny, że będą walczyć do samego końca” – kontynuował Deschamps.

Z powodu meczów w Champions League mecz odbędzie się w niedzielę wieczór: “Czy czuję się jakbym grał w Serie A? Niestety rzeczywistość jest inna. Czy to niedziela czy nie my gramy w Serie B” – zakończył Deschamps.

www.channel4.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
25 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
25
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: