Strona główna » Aktualności » Zaprezentowano logo na nowe koszulki
Zaprezentowano logo na nowe koszulki
Dzisiaj Juventus oraz Fiat ogłosili podpisanie trzyletniej umowy, na mocy której Grupa Fiat będzie oficjalnym sponsorem Juventusu we wszystkich rozgrywkach od 1 lipca 2007 roku do 30 czerwca 2010 roku.
Fiat będzie miał prawo do używania wizerunku Juve oraz umieszczania swojego logo na wszystkich strojach wszystkich drużyn klubu. Juventus z kolei dostanie 33 miliony euro plus dodatkowe pieniądze za osiągnięcia w rozgrywkach krajowych oraz zagranicznych.
Określono też już logo, które pojawi się na strojach w sezonie 2007/08. Będzie to znak firmy New Holland, produkującej sprzęt rolniczy i budowlany, wraz z nazwą Grupy Fiata, która będzie przypominać, że New Holland należy do Fiata.
“Dzisiaj podpisaliśmy strategiczną umowę, z której jesteśmy dumni. Rozpoczyna ona nowe strategie marketingowe Juventusu. Grupa Fiata odgrywa kluczową rolę w naszej przyszłości. Sposób, w jaki jej zarząd odnowił swoje marki, jest przykładem dla nas i zainspiruje nasze prace” – powiedział Jean-Claude Blanc.
“Podpisana dzisiaj umowa jest częścią strategii mającej na celu rozszerzenie i umocnienie wszystkich marek Grupy. Strategia ta jest realizowana m.in. przez sponsoring w sporcie na najwyższym poziomie, właśnie takim jak Juventus. Jesteśmy przekonani, że ta umowa przyniesie New Holland wielką sławę i pozwoli zaznajomić miliony ludzi z liderem światowego rynku sprzętu rolniczego i budowlanego” – dodał Sergio Marchionne, dyrektor wykonawczy Grupy Fiata.
www.juventus.com