Giordano i Giunta odchodzą z Juve

Jak informuje oficjalna strona Juventusu, dwóch lekarzy ze sztabu Riccardo Agricoli, Antonio Giordano oraz fizjoterapeuta Sergio Giunta, zakończyło swoją przygodę z turyńskim klubem. Pierwszy z nich pracował z drużyną przez 14 lat, natomiast Sergio Giunta po 13 latach pracy w Juventusie przechodzi na emeryturę.
Zarząd klubu składa serdeczne podziękowania dla nich obu za trud i serce włożone w pracę dla klubu przez te wszystkie lata.

Miejsce Giordano zajmie Michele Gemignani, który pojawił się w klubie podczas niedawno zakończonego sezonu, a stanowisko po Sergio Giunta przejmie Franco Giacometto, który do tej pory zajmował sie sektorem młodzieżowym.

Pierwszym składem zajmie sie dwóch lekarzy dotychczas zajmujących się sektorem młodzieżowym; Bartolomeo Goitre i Luca Stefanini.

Nadzór nad piłkarzami primavery będzie prowadził lekarz Paolo Gola.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
21
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: