Tiago zadowolony

Tiago (na zdjęciu) jasno zadeklarował, że przyszedł do Starej Damy po to by wygrać Serie A. Portugalczyk nie jest jeszcze oficjalnie zawodnikiem Juve, ale mówi o sobie już jako Juventino. “Jestem zadowolony, że tutaj trafiłem. Chciałbym, żeby kibice Starej Damy wiedzieli, że jestem pewien zwycięstwa w rozgrywkach Serie A. Jestem klasycznym numerem 8, jednak w Juventusie będę nosił trykot z numerem 30. We Francji mówili na mnie “pralka”, ponieważ potrafiłem wywalczyć piłkę, “wyczyścić” ją i odegrać do partnera z drużyny. Milan również chciał mieć mnie w swoich szeregach, jednak Juventus był bardziej zdecydowany” – stwierdził Tiago.

www.channel4.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
57 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
57
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: