Trezeguet: Chciałem zostać

David Trezeguet (na zdjęciu) udzielił wywiadu L’Equipe, w którym opowiada między innymi o przedłużeniu umowy z Juventusem o kolejne cztery lata.
Moim pierwszym pragnieniem, tak samo jak kolegów, była chęć pozostania w klubie. Nie chciałem odchodzić, ale musiałem być przekonany do moich przełożonych. To prawda, że odejście Didier (Deschampsa) trochę skomplikowało sprawy. W międzyczasie klub powiększył kapitał, podpisano umowę z nowym trenerem i od razu wszystko stało się prostsze. Znaleźliśmy nić porozumienia, poprzez starania z obu stron.
Ojciec mówił mi, że otrzymałem propozycje z wielu innych klubów jak Manchester United, Liverpool, Barcelona, ale zaraz jak zarząd pokazał, że ma zamiar mnie zatrzymać przyjąłem ofertę natychmiast.

Wszystko wskazuje, że współpraca na linii Ranieri-Trezeguet układać będzie się dobrze: “Bardzo na mnie liczy. Ranieri to bardzo znana i respektowana postać we Włoszech. Wiadomość o tym, że pracować będzie dla Juve wpłynie pozytywnie na motywację. Po odejściu Deschampsa to był najlepszy wybór,” skomentował Francuz.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
40 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
40
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: