Stuttgart grozi skargą do Fifa

Stuttgart grozi, że zgłosi do FIFA, o rzekomych nielegalnych kontaktach z Mario Gomezem i Fernando Meirą.
To skandaliczne postępowanie” – wścieka się menedżer Horst Heldt (na zdjęciu). “Juventus kontaktował się z naszymi piłkarzami. To był bezczelny gest i zgłosimy to do FIFA.
Władze Mistrzów Bundesligi były wściekłe. Meira i Gomez byli kuszeni propozycją letniego transferu. Juventus jednak zaprzecza, że osobiście spotykał się z piłkarzami, pomimo zainteresowania nimi. Wartość Gomeza wynosi około 17 milionów funtów. Transfer Meiry może dojść do skutku za 13,4 miliona funtów, jednak Stuttgart nie zamierza rozpoczynać negocjacji z Juventusem.
Nie jesteśmy ich klubem do treningu. Nie możemy pozwolić, aby inne kluby zachowywały się w ten sposób i kusiły naszych piłkarzy. Zwrócimy się do FIFA, bo to jest żałosna postawa Juventusu. To nie jest pierwszy raz, kiedy Turyński gigant jest przyczyną kontrowersji w Niemczech. W przeszłości prezydent Bayernu Monachium, Karl-Heinz Rummeingge oskarżał Luciano Moggiego o “mafijne taktyki, które miały pomóc w pozyskaniu Roberta Kovaca i Williego Sagnola.”

www.channel4.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
33 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
33
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: