Spotkanie na St. Giacomo

Wczorajszy wieczór upłynął piłkarzom Juventusu w bardzo przyjemnej atmosferze. Na placu St. Giacomo w Pinzolo zebrała się trzytysięczna grupa sympatyków Juventusu by spotkać się z piłkarzami “Starej Damy”.

Jako pierwszy na specjalnie postawionej scenie pojawił się sztab szkoleniowy z Claudio Ranierim na czele. Następnie doktor Agricola oraz Gianluca Pessotto. Największy aplauz otrzymał jednak Giovanni Cobolli Gigli, który wyprowadził piłkarzy Juventusu, począwszy od Del Piero, Buffona i Nedveda a na nowych twarzach, jak np. Iaquinta kończąc.

Spotkanie poprowadzili Paolo Brosio, Valeria Ciardiello oraz Marco “Nana” Dejana.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
10
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: