Van der Vaart: Odchodzę z Hamburga

Kapitan zespołu HSV, Rafael Van der Vaart (na zdjęciu), pomimo wcześniejszych zapewnień, że nie opuścili niemieckiego klubu oświadczył, że chciałby zagrać w Valencii.
“Moim marzeniem jest przejście do Valencii, byłbym niezadowolony jeśli nie udałoby się sfinalizować tej oferty” – powiedział Holender.

Prezydent HSV, Dietmar Beiersdorfer skomentował tą sytuację:
“Otrzymaliśmy ofertę od Valencii (w wysokości 14mln. euro przyp. redakcja), ale została odrzucona. Raffael nie zostanie sprzedany. Zostało mu to wyjaśnione osobiście. Jest częścią naszych planów.”

Wiadomo, że zawodnik znajduje się także w kręgu zainteresowań Juventusu oraz Realu, które wobec takiego stanu rzeczy zamierzają włączyć się do walki o Holendra, który swego czasu mówił, że oprócz Hiszpanii, interesują go również Włochy.

www.hsv.de
www.tuttomercatoweb.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
15
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: