Iaquinta: Musimy pracować jeszcze więcej

W piątkowy wieczór Juventus przegrał w rywalizacji o Puchar Berlsuconiego z AC Milan 2-0. O tym meczu oraz o debiucie ligowym w najbliższy weekend wypowiedział się były gracz Udinese, Vincenzo Iaquinta (na zdjęciu):
“Przegrana nigdy nie cieszy. W pierwszej połowie, zanim straciliśmy bramkę, sprawiliśmy wiele kłopotów defensywie Milanu” – powiedział Włoch.
“Wiedzieliśmy, że jest sporo do zrobienia. Teraz wiemy to tym bardziej. W drugiej połowie zagraliśmy słabiej, ale teraz liczy się tylko inauguracja rozgrywek Serie A, kiedy to przyjdzie nam się zmierzyć z Livorno. To co się teraz liczy, to być gotowym na ten mecz” – zakończył Iaquinta.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
12
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: