Buffon: Chciałem zostać i pomóc Juve

Gigi Buffon (na zdjęciu) stwierdził, że jest zadowolony ze swojej decyzji o pozostaniu w powracającym do Serie A Juventusie.

“Zostaję z nieskończonej ilości powodów. Po pierwsze, po wielu latach w tym klubie, w tej wspaniałej drużynie, znalezienie lepszego poziomu jest praktycznie niemożliwe. Podoba mi się myśl, ambicja stworzenia czegoś nowego i wielkiego w tych prestiżowych kolorach, tak jak to miało miejsce jakiś czas temu. Gdybym nie czuł tego głodu, byłoby zbyteczne pozostanie tutaj” – powiedział włoski bramkarz.

Zapytany o zainteresowanie ze strony Interu, dodał: “Nigdy nie rozważałem transferu. Miałem oferty, ale nie powiem od kogo. Juve zawsze był pierwszy w kolejności” – zakończył Gigi.

www.tribalfootball.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
16
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: