Prezydent Napoli świętuje przybycie zawodników Starej Damy

Prezydent Napoli, Aurelio De Laurentiis (na zdjęciu) jest zachwycony pozyskaniem dwójki zawodników Juventusu, Marcelo Zalayety i Manuela Blasiego.
“Sfinalizowaliśmy transakcje dwóch świetnych, doświadczonych piłkarzy” – mówi potentat filmowy. “Potrzebowaliśmy ich, aby pomóc stworzyć idealną więź pomiędzy młodymi graczami, a tymi, którzy są już w zespole ugruntowani. Nasza kampania transferowa jak dotąd nas satysfakcjonowała, lecz jeśli mieliśmy szansę dołożyć wisienkę do tortu to oczywistym jest, że zrobiliśmy wszystko aby tak się stało” – zakończył Laurentiis.

Obaj zawodnicy dołączyli do Napoli na zasadzie współwłasności. Blasi podpisał z Napoli 5-letni kontrakt, natomiast Zalayeta zgodził się na 4-letnią umowę.

http://tribalfootball.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
19
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: