Vanstrattan wrócił do Juve

Australijski bramkarz, Jess Vanstrattan (na zdjęciu), po wielu problemach z poprzednim pracodawcą znów jest do dyspozycji Claudio Ranieriego i Giorgio Pellizaro.
Pod koniec zeszłego sezonu Australijczyk rozwiązał swój kontrakt z Veroną z powodów rodzinnych. Wkrótce po tym związał się umową z drużyną Starej Damy i przystąpił z nią do okresu przygotowawczego. Jego były klub dowiedziawszy się o tym, złożył skargę do FIGC, która nakazała Jessowi powrócić do zeszłorocznych spadkowiczów Serie B i wyjaśnić sytuację swego kontraktu. Wszystko zakończyło się pomyślnie dla bramkarza i Juventus znów ma czterech golkiperów w swoim składzie.

Zobacz także:
Transfer Vanstrattana anulowany
Problemy z transferem Vanstrattana?

www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
11
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: