Ranieri: “W przyszłym sezonie zagramy w LM”

Claudio Ranieri (na zdjęciu) przekonuje, że jego zespół wbrew powszechnej opinii nie potrzebuje wzmocnień by zakwalifikować się do rozgrywek piłkarskiej Ligi Mistrzów. “Nie potrzebujemy dodatkowych transferów. Fabio Cannavaro i Emerson są dobrymi zawodnikami, ale ich czas w Juventusie dobiegł końca. Oni osiągneli już swój szczyt formy. My będziemy rozwijać młodych piłkarzy. W przyszłym sezonie zagramy w Lidze Mistrzów. Jestem pewien, że ten rok będzie dla nas satysfakcjonujący – musimy jednak zaufać naszym zawodnikom” – stwierdził szkoleniowiec Starej Damy.

Trener Bianconerich poświęcił kilka słów na temat najbliższego meczu z Livorno. “Musimy dobrze rozpocząć rozgrywki, ponieważ wiem jak ciężkie czekają nas spotkania. Zespół potrzebuje jednak czterech, pięciu pojedynków by wkroczyć na właściwą ścieżkę” – zakończył Ranieri.

www.channel4.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
20
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: