Buffon: “Wierzę, że się odnajdziemy”

Gigi Buffon (na zdjęciu) w wywiadzie dla telewizji Sky wypowiedział się na temat nowego sezonu:
“Myślę, że najcięższy okres mamy już za sobą. Dla tych, którzy zostali to ogromna satysfakcja, być częścią tej wyprawy, która prowadziła przez piekło, aby po roku znów powrócić do raju” – powiedział Mistrz Świata.
“Wierzę, że ten sezon będzie dla nas czymś w rodzaju odrodzenia. Nasz powrót zbiegł się z awansem Genoi i Napoli, które także chcą zaznaczyć swoja obecność w elicie. Nie mogliśmy prosić o więcej. Teraz pozostaje nam tylko nie zburzyć tego co osiągnęliśmy.” – zakończył bramkarz Juve.

www.sportal.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
7
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: