Kolejne rozmowy w sprawie kontraktu Del Piero

Alessandro Del Piero (na zdjęciu) na czwartek ma zaplanowane kolejne spotkanie z szefami Bianconerich w sprawie nowego kontraktu.

Del Piero okazał swoje niezadowolenie z przebiegu negocjacji w trakcie sobotniego spotkania z Livorno, gdzie przez blisko godzinę spędzoną na boisku grał ociężale i w niczym nie przypominał prawdziwego Il Capitano.

Jak donosi Tuttosport, w dalszym ciągu jedyną przeszkodą w złożeniu podpisu przez zawodnika jest długość kontraktu. Klub chce przedłużyć bowiem umowę z zawodnikiem tylko do 2009 roku – o rok, podczas gdy sam Del Piero chciałby przedłużyć go do 2010 roku.

www.tribalfootball.com
www.sports.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
16
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: