Zebina zostanie ukarany

Obrońca Juventusu, Francuz Jonathan Zebina (na zdjęciu), najprawdopodobniej zostanie surowo ukarany przez szefostwo turyńskiego klubu za to, że podczas ostatniego meczu na Stadio Sant’Elia uderzył w twarz kamerzystę.

Zebina otrzymał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę i właśnie opuszczał boisko, kiedy wdał się w kłótnię z członkiem ekipy telewizyjnej. Francuz nie wytrzymał i uderzył mężczyznę w twarz, co zarejestrowały inne kamery. Dopiero później zszedł tunelem do szatni.

Komisja Dyscyplinarna ogłosi swój werdykt jeszcze dzisiaj, ale w międzyczasie sporo mówi się o tym, że piłkarza oprócz tego surowo ukaże sam Juventus. “To była bardzo paskudna scena” – skomentował to, co się stało, Claudio Ranieri.

To drugi z podobnych incydentów w ostatnich dniach. Niedawno szef Catanii Silvio Baldini kopnął Domenico di Carlo z Parmy, co też zostało zauważone przez dziennikarzy. Baldini został zawieszony do końca września za swoje nieprofesjonalne zachowanie. “Zachowanie Baldiniego i Zebiny to negatywne obrazy, które muszą zostać usunięte ze świata sportu” – powiedział Giancarlo Abete, prezydent FIGC. “Takie rzeczy nie powinny się dziać i inni nie powinni brać z nich przykładu.

www.channel4.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
34 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
34
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: