Do przerwy: Real Saragossa – Juventus 2:1

Po dobrym, dość wyrównanym meczu towarzyskim Juventus przegrał z Realem Saragossa 1-2. Wynik został ustalony już w pierwszej połowie. Jako pierwsi gola strzelili gospodarze, a Belardiego – przy biernej postawie obrony – technicznym strzałem po ziemi pokonał Diego Milito. Bianconeri odpowiedzieli po pół godzinie gry kuriozalną bramką Vincenzo Iaquinty z rzutu wolnego, po koszmarnym błędzie bramkarza. Remis nie trwał długo, bo już dziewięć minut później po błyskawicznej kontrze Saragossa powróciła na prowadzenie, ponownie dzięki Milito.

Do przerwy nie dotrwali na boisku Antonio Nocerino i Jean-Alain Boumsong. Pierwszy doznał kontuzji jeszcze w pierwszej części połowy, drugi natomiast zbyt ofiarnie usiłował interweniować przy drugiej bramce dla gospodarzy.

Real Saragossa – Juventus 2:1 (2:1)
17′, 42′ Milito – 33′ Iaquinta

Real Saragossa (4-4-2): Lopez Valleyo (72′ Miguel) – Ayala (46′ Sergio F.), Diogo (59′ Chus Herrero), Juanfran (72′ Oscar), Pavon – Luccin, Aimar (46′ Oliveira), Gabi (59′ Celades), Generelo – Sergio Garcia (72′ Cuartero), D. Milito (46′ D’Alessandro)
Ławka: Miguel, Cuartero, Oscar, D’Alessandro, Oliveira, Celades, Sergio F., Chus Herrero

Juventus (4-3-3): Belardi – Birindelli, Boumsong (44′ Ariaudo), Legrottaglie, Molinaro – Zanetti, Nocerino (23′ Almiron), Nedved (76′ Dante) – Iaquinta (76′ Castiglia), Palladino (46′ Esposito), Olivera (63′ Rink De Camargo)
Ławka: Novembre, Vanstrattan, Almiron, Zebina, Dante, Rink De Camargo, Castiglia, Ariaudo, Esposito

46 komentarzy
piterjuve
piterjuve
16 lat temu

spokojnie, ważme, ze rozegrali kolejny mecz - tego im najbardziej potrzeba, nawet jeśli grają drugim składem.

starsky91
starsky91
16 lat temu

Panowie to tylko towarzysz... w ''dość'' rezerwowym składzie.

Deba
Deba
16 lat temu

Nie ma o co płakać... ważne że drużyna rozegrała kolejny mecz i to pozwoli im się zgrać 🙂

Juve Forever !!!
16 lat temu

A zresztą to całkiem możliwe to media w okienku transferowym zawsze przypisują dobremu zawodnikowi przynajmniej z 15 potencjalnych pracodawców:)

16 lat temu

Pierwsze słyszę że Juve chciało Diego Milito!

Bodmer
Bodmer
16 lat temu

Tu nie chodziło od Diego Milito tylko Gabriela. Poza tym porównajmy sobie składy.

16 lat temu

SOCRATES z tym żalem, to zdrowo pojechałeś, mało z krzesła nie spadłem, zwłaszcza, że Diego Milito był kiedyś współwłasnością Juve. Kiedy odchodził w 2005 z Genuy do Saragossy Juve miało połowę jego karty zawodniczej. Ale kiedyś może jeszcze się ogarniesz.

16 lat temu

A pomyslec ze Diego Milito moglby teraz nosic nasza koszulke...

16 lat temu

Jakby patrzec to Saragossa to nie jest slaby zespol Aimar D'alessandro potrafia sami wygrac mecz Milito to argentynski Trezguet:P ale nic sie nie stanie jak przegramy z takim skladem.. ale liczy sie ze sobie wszyscy pograja i trzeba przyznac nie graja zle... A jak porownac obrona dzisiejsza a ta z Sarie B to jest wielka roznica gry!!!

16 lat temu

@Tharpenio sorki że pytam...czy ty wogłule się interesujesz Juventusem? wiesz pytam, bo jak byś się interesował to byś wiedział że mieliśmy kupić Gabriela Milito a nie Diego Milito...a różnica między nimi jest taka że ten pierwszy jest stoperem a drugi napastnikiem i dlatego chcieliśmy tego pierwszego...jest mi ciebie żal...

16 lat temu

racja mieli kupic obu i braci rasiakow rowniez-szkoda kłotni interesesowali sie moicno obranca napastnik...hmm daleko był od juve

16 lat temu

Wynik byl do przewidzenia patrzac na sklad - liczy sie to, ze rezerwowi pograli z dobrym rywalem.

Barbarzynca
Barbarzynca
16 lat temu

co wy zaraz najerzdżacie?? Boze, jak nieraz widze wasza chec wywyzszenia sie to mi sie niedobrze robi.. kazdy ma prawo do pomyli, nikt nie jest doskonaly

Forza Juve

MaHeR
MaHeR
16 lat temu

Panowie, spokojnie...przeciez to byl mecz z okazji ktorejs tam rocznicy Saragossy, a przeciez w takich meczach jubilat musi wygrac 😉

Myzarel
Myzarel
16 lat temu

My o nie tego Milito się targowaliśmy 😛 , co do meczu to nie widziałem ale wynik jak na taki skład nie jest zły a dodatkowo podobno Real grał bardzo ostro co nie jest wskazane przy meczu towarzyskim 🙁

radecki
radecki
16 lat temu

Oby to nie wplynelo jakos negatywnie na ich dalsza gre w lidze.

zolwikowski
zolwikowski
16 lat temu

Czemu nie działają RELACJE LIVE....przydały by się:) A co do meczu nie widziałem ale zawsze lepije sie patrzy jak Juve wygrywa