Ledesma: Tylko Inter, Milan i Roma są lepsze od nas

Pomocnik Lazio, Cristian Ledesma (na zdjęciu) przyznał, że jego klub ma w dalszym ciągu szanse na miejsce premiujące grą w Lidze Mistrzów, pomimo dobrego startu Juventusu i Fiorentiny: “Rozpoczęliśmy rozgrywki od dwóch remisów, w porównaniu z zeszłym sezonem, kiedy to dwa razy przegraliśmy, jest o wiele lepiej. Dzięki temu nasze morale są lepsze. Chociaż to będzie inny sezon. To, ze gramy w elitarnej Lidze Mistrzów daje nam siłę i pewność siebie” – powiedział były piłkarz Lecce.

“Jeżeli spojrzymy na wzmocnienia, to Roma jest o wiele lepsza na papierze, ponieważ pozyskała piłkarzy, którzy spisywali się znakomicie w poprzednich klubach. Jednakże, muszą udowodnić to w Serie A. Lazio jest za Milanem, Interem i Romą. Będziemy walczyć z Juventusem i Fiorentiną. Palermo również zaczęło pewnie” – zakończył Ledesma.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
15
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: