Zalayeta szczęśliwy w Napoli

Marcelo Zalayeta (na zdjęciu) przyznał, że jest szczęśliwy z powodu przeniesienia się do drużyny Napoli. Były zawodnik Juve powiedział: “Napoli zawsze było moim pierwszym wyborem i cieszę się, że udało mi się tu trafić. Jest to moja obecna drużyna i mam nadzieję, że pozostanie nią także w przyszłości. Postaram się ofiarować temu klubowi i miastu to, co najlepsze.”

Zalayeta został sprzedany wraz z Blasim pod koniec letniego mercato na zasadzie współwłasności za ok. 2.5 mln euro. Sam zawodnik podpisał 4-letni kontrakt opiewający na sumę 975 tys. euro za sezon.

www.tribalfootball.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
15
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: