Ranieri, szczęśliwa 200

Ostatnia rzeczą, o której w środę wieczorem myślał Claudio Ranieri (na zdjęciu) było to, że rozgrywa dwusetne spotkanie w Serie A jako trener. Dużo ważniejsze było pokonanie Regginy i zaprezentowanie dyspozycji takiej jak w spotkaniu z Romą. Po meczu, podczas wywiadu dla Juventus Channel, sam szkoleniowiec nie pamiętał o swoim jubileuszu:
”Prawie bym zapomniał. Przede wszystkim cieszy mnie wynik i styl gry jaki zaprezentowaliśmy. Zespół grał z pokorą i z sercem. W pierwszej połowie nie mogliśmy znaleźć sobie miejsca, a dwa gole na początku drugiej połowy ułatwiły nam zadanie i mogliśmy grać swoim rytmem. Gramy 3 mecze w ciągu 7 dni, więc chciałem dać odpocząć części zawodników, ale mimo zmian wciąż widzieliśmy wielki Juventus.”

www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
8
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: