Trezegol znów pominięty

David Trezeguet został pominięty w selekcji przez Raymonda Domenecha na spotkania w ramach Eliminacji do Euro 2008 z Wyspami Owczymi i Litwą. Będący w wyśmienitej formie Francuz nie kryje swojego zbulwersowania zaistniałą sytuacją. “Nie rozumiem tego. Domenech stwierdził, że jego powołania bazują na tym, jak dany zawodnik gra w lidze. Strzeliłem siedem bramek w sześciu meczach. Nie mogłem nic więcej osiągnąć. To wspaniały początek sezonu” – żali się ulubieniec fanów z Turynu.

Francuski snajper, który może pochwalić sie świetną średnią w występach reprezentacji (0.5 bramki na mecz) żąda od szkoleniowca “Trójkolorowych” jasnej deklaracji. “Jeśli grasz w pierwszym składzie w klubach pokroju Juventusu, Milanu czy Barcelony twoje powołanie na mecz reprezentacji powinno być obligatoryjne. Potrzebuje jasnej deklaracji. Chciałbym usiąść z trenerem i porozmawiać o tym gdzie tkwi problem. Jeśli nawet zostałbym powołany na mecz z Ukrainą w listopadzie musiałbym to rozważyć. Mam dwa miesiące na przemyślenia co dalej z reprezentacją” – przyznał Trezeguet.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
31 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
31
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: