Juventus znowu chce Diego

Szefowie Juventusu Turyn po raz kolejny chcą spróbować swoich sił w kierunku pozyskania Brazylijczyka grającego w barwach Werderu Brema, Diego (na zdjeciu).

Wysłani obserwatorzy Bianconerich od jakiegoś czasu obserwują postawę i grę pomocnika niemieckiego zespołu. Nie tylko Juventus interesuje się jednak jego pozyskaniem. Walczy również między innymi Real Madryt. O całej sprawie pisze dzisiejsze wydanie Tuttosport. Dziennikarze włoskiego dziennika twierdzą, że to właśnie Juventus jest w lepszej sytuacji i pozycji do pozyskania Diego. Głównym tego powodem jest fakt, że piłkarz posiada włoski paszport.

Obecny kontrakt Diego z Werderem wygasa w 2011 roku.

www.calciomercato.com
www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
47 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
47
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: