Bianconeri wrócili do pracy

Po wczorajszej klęsce w Neapolu, dziś rano Juventus powrócił do pracy, by w jak najlepszy sposób przygotować się do środowej potyczki z Empoli.

Trening Alessandro Del Piero ograniczył się jedynie do ćwiczeń gimnastycznych. Krócej trenował Buffon, natomiast Boumsong nadal realizuje indywidualny program ćwiczeń – wciąż jeszcze bez piłki. Pozostali zawodnicy trenowali normalnie.

W meczu przeciwko Empoli na ławkę trenerską powróci Claudio Ranieri. Nie będzie jednak mógł skorzystać z wciąż zawieszonego Nedveda, oraz trzech graczy którzy na San Paolo otrzymali żółte kartoniki: Chielliniego, Nocerino i Legrottaglie.

www.gazzetta.it
www.kataweb.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: