Moratti współczuje Bianconerim

Prezydent Interu Mediolan, Massimo Moratti (na zdjęciu), przyznał, że współczuje Juventusowi po tym, jak zespół został pokrzywdzony przez decyzje sędziego w ostatnim meczu.

Bianconeri ulegli drużynie Napoli 1:3 po dwóch karnych z kapelusza, które podyktował sędzia Mauro Bergonzi. “Każdego roku mówią, że to najgorszy rok dla sędziów” – powiedział Moratti. “Jest kilku młodych arbitrów i owszem, mogą popełnić jakiś błąd, ale wkurzające jest to, kiedy ty na tym cierpisz, więc rozumiem, jak może czuć się w tym momencie Juventus.

Inter przyjedzie w ten weekend do Turynu, żeby zmierzyć się z drużyną Bianconerich. Wielu czeka na ten pojedynek od miesięcy, tymczasem Moratti nie widzi w tym spotkaniu nic nadzwyczajnego. “To będzie normalny mecz ligowy, który rozegrają dwie świetne drużyny, które mają piękną historię za sobą. Taki mecz zawsze będzie ważny” – powiedział.

www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: