Treze zadowolony

Król strzelców Serie A – David Trezeguet jest zadowolony ze swojego osiągnięcia w meczu z Empoli. “Po raz kolejny chciałbym podziękować swoim kolegom z drużyny. Bez nich te bramki byłyby niemożliwe. Pierwsza odsłona meczu była trudna, jednak zdobycie przez nas gola rozwiązało worek z bramkami. Wszyscy koncentrujemy sie teraz na meczu z Interem, gdyż jest to niezwykle ważne spotkanie dla nas i dla naszych kibiców. To bedzie wspaniały spektakl” – stwierdził napastnik Bianconerich.

channel4.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
20
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: