Crespo: Dwa razy byłem blisko Juve

W wywiadzie dla Tuttosport napastnik Interu Mediolan, Hernan Crespo (na zdjęciu), przyznał, że już dwa razy był bardzo bliski przejścia do Juventusu.

Byłem jeszcze dzieciakiem” – opowiada Crespo. “Juventus przyjechał do Argentyny, żeby rozegrać mecz towarzyski. Na ławce siedział wtedy Lippi a szefowie Juve chcieli ze mną porozmawiać. Powiedzieli mi, że chcą sprowadzić mnie do Włoch. No i trafiłem do Włoch, tyle, że do Parmy.

Na temat tego “drugiego razu” opowiada: “Byłem bardzo, ale to naprawdę bardzo blisko przejścia do Juve pod koniec przygody z Parmą. Rozmawialiśmy z Moggim i Bettegą, ale ostatecznie sprowadzili do Turynu kogoś innego. Trezegueta. I muszę powiedzieć, że może to i lepiej…

www.calciomercato.it
www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
10
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: