Zadowolony Camoranesi

Mauro Camoranesi (na zdjęciu), który zapewnił drużynie Juventusu remis w meczu z Interem Mediolan, jest zadowolony z osiągniętego rezultatu, choć twierdzi, że Nerazzurri byli do pokonania. “Trzeba powiedzieć, że przeciwko nam stanęła drużyna grająca siedmioma obrońcami: czterema z tyłu i dwoma-trzema w pomocy. Drużynie grającej w ten sposób trudno strzelić bramkę, jednocześnie w każdej chwili bramkę mogli strzelić oni nam. Cały czas trzeba było uważać” – powiedział Mauro.

Następnie dodał: “Mimo wszystko uważam, że mogliśmy pokonać Inter. Ale i tak jestem niezwykle zadowolony, bardzo chciałem wrócić na boisko bo już zbyt długo nie grałem.

www.calciomercato.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
12
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: