Moratti: Nie narzekajcie na sędziów!

Szef Interu Mediolan, Massimo Moratti (na zdjęciu), uważa, że Milan i Juventus nie mają prawa narzekać na złe lub niesprawiedliwe traktowanie ich drużyn przez sędziów.

Ledwo opadł kurz po tym, co stało się w trakcie meczu Juventusu z Napoli, kiedy to arbiter podyktował dwa karne z kapelusza, dzięki którym Napoli wygrało z Juve 3:1. Rossoneri również narzekają, że sędziowie działają na ich niekorzyść. Galliani powiedział wręcz ostatnio: “W sprawie sędziów i sędziowania nie ma zbyt wiele do dodania: mamy z nimi spory problem. Ostatnio aż roi się od ich błędów. W naszym meczu z Torino wszyscy widzieli karnego dla nas, ale nie arbiter.

Tymczasem Massimo Moratti uważa, że sędziowie są w porządku. “Juventus i Milan narzekają na sędziów? Ja tam nie widzę jak do tej pory żadnych większych nieprawidłowości.

www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
24
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: