Amauri: Nie zmienię klubu w styczniu

Brazylijski napastnik Palermo, Amauri (na zdjęciu), który od pewnego czasu jest łączony z Juventusem, Milanem i Barceloną, na wczorajszej konferencji prasowej wypowiedział się na temat rzekomej zmiany klubu: “Zainteresowanie moją osobą ze strony wielkich klubów to powód do dumy i satysfakcji. Pytania związane z kwestią kontraktu zostawiam mojemu agentowi, a sam myślę tylko o grze, ponieważ w Palermo czuję się bardzo dobrze. Nie wierzę, że prezydent Zamparini pozwoli mi odejść, zobaczymy pod koniec sezonu. Teraz, w styczniu nigdzie się nie wybieram.

Następnie dodał: “Chciałbym zostać we Włoszech. Milan to Mistrz Świata, byłoby wspaniale móc ubrać czarno-czerwoną koszulkę i zagrać u boku Kaki, wielkiego mistrza, który zdobył zasłużenie Złotą Piłkę. Mówimy o niezwykłej osobie, także poza boiskiem, każdy chciałby mieć możliwość zagrania razem z nim w drużynie. Juventus to równie świetny klub z wspaniałą historią. Jednak aby zasłużyć na grę, w którejś z tych drużyn muszę osiągnąć jeszcze dużo więcej.

www.calciomercato.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
16
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: