Obóz w Malcie rozpoczęty

Wczoraj oficjalnie rozpoczęła się operacja “Malta”. Po ostatnim treningu w Vinovo, drużyna pod wodzą Claudio Ranieriego opuściła lotnisko Torino Caselle i już wieczorem pojawiła się na maltańskiej wyspie. Piłkarze zostaną tam, aż do piątku, na dzień przed pojedynkiem ligowym z Catanią.

Już od poniedziałkowego poranka, zespół będzie poddamy specjalnemu treningowi z dwiema sesjami dziennie. Na środę zaplanowane jest towarzyskie spotkanie przeciwko jednej z najstarszych i najbardziej utytułowanych drużyn na Malcie, La Valletcie.

To będą intensywne dni treningu, ale w końcu ma to być obóz treningowy. Jednak nie przeszkodzi to Bianconerim w spotkaniach z fanami, którzy zamieszkują wyspę. Należałoby też dodać, że trener Starej Damy zabrał ze sobą wszystkich piłkarz, łącznie z kontuzjowanymi, Mauro Camoranesim oraz Jorgem Andrade. To najlepszy sposób na rozpoczęcie roku, miejmy nadzieję, roku obfitującego w wiele sukcesów.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
5
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: