Ranieri: Niech zapłacą dziennikarze!

Nawet na Malcie Claudio Ranieri (na zdjęciu) nie może uniknąć pytań ze strony dziennikarzy. W niedzielę wieczorem szkoleniowiec Bianconerich został poproszony o skomentowanie ostatnich pogłosek transferowych.

Na temat piłkarza Liverpoolu, Momo Sissoko, powiedział: “Podoba mi się ten piłkarz, współpracowałem z nim jeszcze w Valencii i muszę przyznać, że jest świetnym zawodnikiem.” Van der Vaart? “Dziennikarze widzą go już w koszulce Juve, a skoro tak, to może niech oni za niego zapłacą?

Co do tego ostatniego, niektórzy uważają komentarze w tym stylu za swego rodzaju “zasłonę dymną”, tym bardziej, że prezydent Hamburgera SV, Berndt Hoffmann, przyznał ostatnio na temat młodego Holendra: “Bardzo prawdopodobne jest, że najbliższego lata odejdzie z naszego klubu.

Na koniec Ranieri skomentował sprawę Tiago. Bianconeri zapłacili z niego 14 milionów Euro, a póki co zdaniem większości zawodnik ten jest mało przydatny. Tottenham proponuje za niego 13 milionów: sporo, ale Portugalczyk chce koniecznie udowodnić, że pieniądze, jakie na niego wydano, warto było wyłożyć. Tiago chce grać w Juve i najpewniej taką szansę dostanie. “Chcę pokazać, ile naprawdę jestem wart” – powiedział piłkarz. Jednocześnie potwierdził informacje dotyczące oferty ze strony Tottenhamu.

Jutro po południu piłkarze Ranieriego rozegrają towarzyski mecz z zespołem FC Valletta.

www.lastampa.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
23 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
23
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: