Del Piero: Bałem sie tego karnego

Kapitan Starej Damy, Alessandro Del Piero (na zdjęciu) przyznaje, że lekko obawiał się bramkarza Catanii, Ciro Polito, z którym przyszło mu stanąć “oko w oko” w doliczonym czasie gry, gdy wykonywał rzut karny.

“Byłem lekko poddenerwowany, po tym jak w poprzednim sezonie Polito obronił mój rzut karny, gdy grał w Serie B w barwach Pescary. To było trudne, ale ostatecznie dobrze się skończyło” – powiedział Del Piero. “Myślę, że był to sprawiedliwy wynik. Stworzyliśmy dużo sytuacji i często nękaliśmy Catanię. Jesteśmy po części zadowoleni” – kontynuował Alex. “Tamtej nocy byliśmy nieco mniej zmotywowani niż Catania. Dobrze wystartowali, szczególnie po tym, jak poczuli wsparcie fanów” – zakończył napastnik Juventusu.

Na Stadio Massimino zasiadł komplet fanów podczas pierwszej wizyty Bianconerich od 1983 roku.

www.channel4.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
16
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: