Komentarze po meczu z Empoli

Claudio Ranieri skomentował wczorajsze dramatyczne spotkanie w 1/8 finału Pucharu Włoch z Empoli. Juventus wygrał 5-3 i awansował do ćwierćfinału: “Podobał mi się duch drużyny, piłkarze nie rezygnowali. Niestety popełniliśmy zbyt wiele błędów. Przy stanie 2-0 powinniśmy kontrolować mecz, a nie pozwalać grać Empoli, które strzeliło nam trzy identyczne bramki. Teraz Inter? Myślę o niedzielnym meczu z Sampdorią na który powinienem mieć z powrotem kilku piłkarzy, zwłaszcza w obronie.
Zapytany o postawę Tiago powiedział: “Nie podobała mi się jego gra. Spodziewałem się po nim więcej. Unikał piłek i zamiast grać do przodu podawał ciągle do tyłu.

Vincenzo Iaquinta, niewątpliwy bohater dwumeczu, który strzelił w sumie trzy bramki, zaliczył asystę oraz wywalczył rzut karny powiedział: “Mocno wierzyliśmy w sukces do samego końca. Pomógł nam w tym wielki charakter. Po dwóch pierwszych bramkach byliśmy w ćwierćfinale i oni to wykorzystali: popełnialiśmy błędy. Zdajemy sobie sprawę jakie rzeczy należy poprawić i na pewno popracujemy nad tym z trenerem.

www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
14
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: