Buffon: Dajemy radę…

Bramkarz Juve, Gigi Buffon (na zdjęciu), jest nieco zaskoczony wynikami dzisiejszych spotkań rozgrywanych w ramach Serie A. “Miałem okazję zobaczyć przyprawiający o dreszcze gol Gilardino w meczu z Udinese, ale było do przewidzenia to, że Milan wróci do gry w pięknym stylu. My musimy jednak myśleć o nas samych” – powiedział.

Zapytany o linię defensywy turyńskiego klubu, odpowiedział: “Brakuje nam wielu piłkarzy i jesteśmy trochę krytykowani. Wydaje mi się jednak, że Grygera rozegrał dobry mecz, Legrottaglie to pewny punkt w obronie, dlatego myślę, że to raczej fałszywy alarm. Zobaczcie, że w meczu bardziej musieliśmy dążyć do tego, żeby strzelić bramkę, a nie do tego, żeby jej nie stracić.

Następnie dziennikarze zapytali Buffona o coś, co jest ostatnio tematem numer jeden wśród kibiców Bianconerich. “Wzmocnienia? Obserwując sytuację w naszej drużynie muszę powiedzieć, że ci, co grają, radzą sobie dobrze, a o wzmocnienia martwi się Zarząd i trener, z czego osobiście jestem zadowolony.

www.sportal.it
www.calciomercato.biz

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
15
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: