Vieria: Opuściłem Juve z powodu Calciopoli

Wśród powołanych piłkarzy Interu Mediolan na dzisiejszy mecz z Juventusem w ramach 1/4 finału Pucharu Włoch pojawiło się nazwisko Patricka Vieiry (na zdjęciu). Będzie to dla niego pierwsza okazja aby stanąć naprzeciw swojego starego klubu. Przy okazji meczu wytłumaczył dlaczego postanowił zmienić barwy klubowe: “Opuściłem Juventus tylko ze względu na Calciopoli. Teraz chciałbym wypełnić kontrakt, który obowiązuje do 30 czerwca 2010 roku i zakończyć karierę w Mediolanie.

Vieira wraca do gry po prawie trzech miesiącach przerwy. Przewiduje się, że dzisiaj zagra około 30-45 minut. Nie wiadomo tylko czy będą to pierwsze czy ostatnie fragmenty meczu.

www.tgcom.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
40 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
40
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: