Del Piero: To było dziwne spotkanie

Alessandro Del Piero (na zdjęciu) wspomina bramkę jaką zdobył kilka dni po śmierci Gianniego Agnellego. Gol padł w pierwszych minutach meczu z Piacenzą: “To było dziwne spotkanie. 40.000 ludzi na Delle Alpi obserwowało mecz w całkowitej ciszy. Nikomu nie chciało się śpiewać czy krzyczeć. Jakby to był jego pogrzeb. Ludzie wiedzieli, że był wyjątkową osobą. Bramka zdobyta tego dnia sprawiła mi radość i wierzę, że jemu także by się podobała.

Bramka Del Piero

Rysunek obrazujący bramkę z Piacenzą

Ściągnij bramkę Del Piero z tego meczu

www.tgcom.it
www.sergiosardone.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
11
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: