Ranieri: Chcemy awansować

Claudio Ranieri skomentował spotkanie z Interem w ramach 1/4 Pucharu Włoch. Po bramkach Del Piero i Boumsonga Juventus zremisował 2-2: “Dzisiaj najważniejszy był wynik i zdobycie przynajmniej jednej bramki. Mecz był dziwny. Mieliśmy przewagę piłkarza, a oni skupiając się na obronie spowodowali, że nasze poczynania nie przynosiły pożądanego efektu. W drugiej połowie Inter objął prowadzenie. Na szczęście zdobywając dwie bramki pokazaliśmy, że nie brakuje nam charakteru. A bramki na wyjeździe są najważniejsze. Rewanż będzie piękny. Chcemy awansować.

www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
21
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: