Camoranesi: To mój n-ty powrót

Obecny sezon to sezon wielkich powrotów dla Mauro Camoranesiego (na zdjęciu). Wiele kontuzji i wiele meczów oglądanych z trybun. Ale kiedy Argentyńczyk z włoskim paszportem gra, to nie sposób tego nie zauważyć. Gol na 1-1 przeciwko Interowi w październiku, a dziś bramka na Friuli, która dała nadzieję na zwycięstwo z Udinese.
Po meczu Camoranesi skomentował swoją postawę w dzisiejszym spotkaniu:
“Jestem bardzo zadowolony, w końcu to mój n-ty powrót. Niestety nie jest to zbyt szczęśliwy sezon dla mnie. Dziś osiągnęliśmy bardzo ważne zwycięstwo, ponieważ wierzyliśmy w nie do samego końca. Udinese strzeliło gola na początku meczu i zostaliśmy zmuszeni do odrabiania strat, ale cały czas trzymaliśmy ich pod kontrolą. Potem, na początku drugiej połowy dojrzała myśl o zwycięstwie. Liga Mistrzów? Teraz myślimy o rozgrywkach ligowych i będziemy starać się grać jak najlepiej, a wtedy na pewno awansujemy do Champions League.”

www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: