Gigli: Musimy wygrać z Romą

Prezydent Starej Damy, Giovanni Cobolli Gigli jest przekonany, że jego zespół jest w stanie dobrze wypaść w zbliżającym się spotkaniu przeciwko Romie.

Szef Bianconerich ma nadzieję na zwycięstwo i zbliżenie się punktami do Giallorossich, którzy zajmują drugie miejsce w Serie A: “To będzie interesujące spotkanie i przy naszym zaangażowaniu, bardzo ważne jest by zagrać dobrze i wygrać” – powiedział Gigli. “Ten mecz może sprawić, że drugie miejsce w lidze stanie się jeszcze bardziej realne, co jest ostatnim istotnym celem Juventusu w tym sezonie.”

Wicemistrzostwo da Bianconerim prawo gry w Lidze Mistrzów bez kwalifikacji wraz z Interem, który wydaje się zmierzać po trzeci tytuł z rzędu. Przed sobotnim spotkaniem Romę i Juventus dzielą cztery punkty. Zatem zwycięstwo Starej Damy w Turynie pozwoli zbliżyć się do drugiego miejsca na jeden punkt.
“Obydwie strony podejdą do tego spotkania z należytą dojrzałością. Mam nadzieję na zwycięstwo 2-0, ale to może być zbyt wymagająca prośba. Będę szczęśliwy również, gdy padnie wynik 1-0” – dodał prezydent Juventusu.

Obydwa zespoły są odwiecznymi rywalami, a meczowi ma towarzyszyć napięcie, szczególnie, gdy co raz więcej kontrowersji wzbudza poziom sędziowania we Włoszech. Juve będzie mieć nadzieję na zbliżenie się do Romy i kontynuowanie powrotu na szczyt.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
12
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: