Amoruso: Karny był słuszny, ale te dla Juve również

Bohater Regginy i były zawodnik Juventusu, Nicola Amoruso (na zdjęciu) upiera się, że sędzia postąpił słusznie dyktując karny za faul na nim w sobotni wieczór, jednakże, przyznał również, że należał się karny Juventusowi.

W wywiadzie dla La Gazetta dello Sport, Amoruso powiedział: “Mam wielkiego siniaka na ramieniu. Starcie z Sissoko było bardzo twarde. Z pewnością należał się karny Juventusowi, ale uważam, że Reggina w tym sezonie ucierpiała już wielokrotnie przez błędne decyzje, więc jesteśmy kwita.”

Wraz z końcowym gwizdkiem, Cristiano Zanetti nadepnął na Amoruso, za co ujrzał czerwoną kartkę, ale Nicola uważa, że między nimi nie ma żadnych niesnasek: “Został wyrzucony, ale w szatni szybko przyszedł i przeprosił mnie. Wyjaśniliśmy sprawę.”

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
26 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
26
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: