Komentarze po meczu Juventus – Torino 0:0

Juventus zremisował bezbramkowo w derby Turynu. Oto co po meczu powiedział trener Starej Damy, Claudio Ranieri (na zdjęciu): “Nie był to wielki mecz po względem taktycznym, ale emocji nie brakowało. Myślami nadal byliśmy przy meczu z Regginą, więc chcieliśmy wygrać, aby zdobyć to czego nam się tam nie udało. Brakowało naprawdę niewiele. Kiedy się remisuje nigdy nie jest się zadowolonym.

Swój komentarz dołożył także Jonathan Zebina: “Mogliśmy wygrać, ale także przegrać. W pierwszej połowie graliśmy fatalnie, podczas gdy w drugiej było już inaczej. Musimy wygrać z Fiorentiną, aby wrócić do gry. To jest dla nas kluczowe spotkanie.

Niestety w tym meczu nie ujrzymy Giorgio Chielliniego, który będzie musiał pauzować z nadmiaru kartek: “Szkoda, bardzo chciałem zagrać, ale wierzę, że moi koledzy dadzą sobie radę. Dzisiaj chcieliśmy wypaść lepiej, mieliśmy kilka okazji, ale oni również, więc remis jest sprawiedliwy.

www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
35 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
35
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: