Zambrotta: To mnie zdradzono!

Były piłkarz Juventusu, Gianluca Zambrotta (na zdjęciu), który w trakcie afery Calciopoli został sprzedany do hiszpańskiej Barcelony, okrzyknięty został przez wielu kibiców turyńskiego klubu mianem “zdrajcy”. Tymczasem w wywiadzie udzielonym dziennikarzom miesięcznika GQ (wydanie z 1 marca 2008, przyp. red.) włoski piłkarz stwierdził z żalem, że jeśli ktoś tu został zdradzony, to… on.

Zambrotta ma pretensje do kierownictwa Juve i uważa, że to z ich powodu musiał opuścić zespół Bianconerich tamtego pamiętnego lata. Opuścił Turyn razem z Thuramem. Przyznał jednak, że czuł się bardzo rozczarowany tym, co zrobił Cobolli Gigli i spółka. “Okrzyknięto mnie zdrajcą Juventusu, ale tak naprawdę to ja zostałem zdradzony” – powiedział Zambro. “Zdradzeni i sprzedani zostali wtedy wszyscy, którzy wypruwali sobie żyły dla tego klubu – na treningach i w każdym meczu. Skończyliśmy do tego z dwoma zabranymi tytułami mistrzowskimi. Więc tak, czuję się zdradzony i rozczarowany.

Następnie dodał: “Nowy Zarząd klubu nigdy do mnie nie zadzwonił, nigdy nie dał mi nawet do zrozumienia, że chce na mnie stawiać. A potem dzięki pieniądzom, które klub uzyskał z naszych transferów, był w stanie wyjść z dołka finansowego. W pewnym sensie więc podaliśmy Juve pomocną dłoń.” – zakończył.

www.calciomercato.it
www.cronacaqui.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
47 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
47
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: