Zebina: Żałowałem, że nie poszedłem do Milanu

Francuz Jonathan Zebina (na zdjęciu) przyznał, że kiedy miał podpisać pierwszą umowę z Juventusem, propozycję współpracy przedstawił mu też Milan. Co ciekawe, defensor Juve przyznał się też do tego, że później żałował decyzji, jaką podjął, wybierając ofertę Juve, zamiast Milanu.

Zanim w 2004 roku Zebina został piłkarzem Juve, odrzucił ofertę Rossonerich. Mimo że grając w koszulce turyńskiego klubu zdobył dwa tytuły mistrzowskie z rzędu, stwierdził, że gdyby grał w Milanie, osiągnąłby dużo więcej. “Podjąłem wówczas bardzo ryzykowną decyzję, odrzucając ofertę Milanu, a nawiązując współpracę z Juve” – tłumaczy szczerze Francuz. “Później żałowałem tego, co zrobiłem” – dodaje.

Zapytany o powód odpowiedział: “Gdybym wybrał wtedy Milan, wygrałbym już dwa puchary Ligi Mistrzów i Puchar Interkontynentalny.” Po chwili jednak zapewnił, że w tym momencie jest skupiony już wyłącznie na Juventusie. “Jeśli zapytacie mnie, jak chciałbym zakończyć swoją karierę, odpowiem, że przygodę z piłką chcę zakończyć we Włoszech, w koszulce Juve. Dlaczego? Bo to właśnie sprawi, że podjęta kilka lat temu przeze mnie decyzja będzie miała swoje pokrycie i uzasadnienie.

Mimo że przyszłość Zebiny w turyńskim zespole wyglądała niezbyt wesoło na początku obecnego sezonu, po tym, jak popadł w niełaskę Claudio Ranieriego, ostatnio Francuz jest podstawowym zawodnikiem Bianconerich, grającym na prawym skrzydle linii defensywy.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
28
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: