Strona główna » Aktualności » Zanetti: Mam nadzieję, że to nic poważnego
Zanetti: Mam nadzieję, że to nic poważnego
Jedynym negatywnym aspektem meczu na Stadio Ferraris była kontuzja Cristiano Zanettiego (na zdjęciu). W drugiej połowie pomocnik musiał opuścić boisko z powodu problemów z prawym udem. Dokładne badania zostaną przeprowadzone w dniu dzisiejszym. Pod koniec wczorajszego spotkania w wywiadzie dla Juventus Channel Zanetti wypowiedział się na temat swojego urazu:
”Podczas biegu nagle poczułem ból. Mam nadzieję, że to nic poważnego, chociaż w tym momencie moje udo nie wygląda najlepiej. Spotkanie? Kiedy jesteśmy skoncentrowani i utrzymujemy się przy piłce nie pozwalamy na zbyt wiele przeciwnikowi.”
www.juventus.com