Nocerino chce wrócić do Neapolu

Napoli woła Antonio Nocerino (na zdjęciu). Piłkarz Juventusu kilkakrotnie otrzymywał propozycje przeprowadzki do rodzinnego miasta i gry dla tamtejszego klubu. Póki co wszelkie negocjacje Juve z Napoli kończyły się fiaskiem. Nocerino jednak chciałby kiedyś zagrać dla klubu ze Stadio San Paolo.

W wywiadzie udzielonym dziennikarzom telewizji Sky, prowadzącym program SpaccaNapoli, Nocerino wypowiedział się na temat minionego letniego okna transferowego: “Szefowie Napoli bardzo często dzwonili do mnie w tej sprawie. Najpierw zadzwonił do mnie dyrektor Marino, później sam prezydent klubu.” Następnie dodał: “Czuję się zaszczycony faktem, że Napoli chce ze mną podjąć współpracę. Mimo to negocjacje w tej sprawie nie zależą tylko i wyłącznie ode mnie.

Dzisiaj Nocerino gra w koszulce Juventusu, ale – jak sam przyznaje – jeśli w przyszłości dostanie szansę gry dla Napoli, chętnie z niej skorzysta. “W życiu nigdy nie mów nigdy” – stwierdził. “Jeśli pewnego dnia nadarzy się okazja, jakaś szansa, by wrócić do Neapolu, zrobię to bardzo chętnie. Przecież w końcu wtedy będę z powrotem w domu…

www.calciomercato.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
43 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
43
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: