Cannavaro: Nie miałem wyboru odchodząc z Juve

Były obrońca Juventusu, Fabio Cannavaro (na zdjęciu) w wywiadzie dla La7 wypowiedział się na temat nadchodzącego meczu Juventus-Napoli. Oto co powiedział spytany o to komu będzie kibicował w niedzielnym spotkaniu:
”Napoli-Juventus? Kibicowałem Napoli od dziecka i mam nadzieję, że to oni wygrają, chociaż zdaję sobie sprawę, że nie będzie to łatwe.”
W kilku słowach odniósł się także do swojej przeszłości w Turynie:
”W Juventusie wszystko było ok, chociaż przykro mi z powodu w jaki sposób przyszło mi zakończyć moją przygodę z tym klubem. Miałem dobre relacje z kibicami, ale klub zdecydował, ze lepszym rozwiązaniem będzie mój transfer do Realu Madryt.”

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
34 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
34
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: