John Elkann: Nasz cel to Liga Mistrzów

John Elkann (na zdjęciu) pojechał dziś rano do Vinovo aby spotkać się z zespołem i obejrzeć trening. Vice-prezydent FIAT’a wypowiedział się w wywiadzie dla Juventus Channel o przedłużeniu kontraktu przez Buffona oraz o obecnej sytuacji w klubie: “Jako kibic jestem bardzo zadowolony, że Buffon zostanie z nami rok dłużej. Jest najlepszym bramkarzem na świecie i mieć go w zespole to wielki zaszczyt. Dobrze nam idzie i zajmujemy dobrą pozycję w lidze. Bardzo ważnym było, abyśmy znowu wygrali, jak to miało miejsce podczas ostatniego meczu przeciwko Genoi. Drużyna nigdy się nie poddaje, do czego zachęca ją Ranieri, który stworzył w zespole silnego ducha. Odczuwają go wszyscy: piłkarze, którzy są z nami dłużej, jak również ci nowi. Sissoko również dobrze się zadomowił i już zdążył nam pomóc.

Jedyną rzeczą, którą jeszcze trzeba zrobić, jest walka do końca, aby zakwalifikować się Ligi Mistrzów. Jest to cel szczególnie pożądany przez Elkanna: “Zespół posiada mentalność zwycięzców, więc do pozostałych jedenastu meczów będą przygotowani tak, aby wygrać. Naprawdę chcemy wrócić do Europy i głównym celem dla wszystkich, i kibiców i zespołu, jest Liga Mistrzów.

www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
16
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: