Chiellini zachwycony obroną

Giorgio Chiellini (na zdjęciu) jest zadowolony z pracy jaką wykonała defensywa składająca się z trzech zawodników. Claudio Ranieri nieco majstrował ze składem na mecz z Napoli, wystawiając Chielliniego, Stendardo i Grygerę jako obronę. Eksperyment zakończył sie powodzeniem. Juventus utrzymał czyste konto i zgarnął pełną pulę punktową we wczorajszym meczu.
To był ciężki mecz, ponieważ dobrze się bronili i nie było łatwo znaleźć między nimi lukę. Na szczęście Vincenzo strzelił. Był to naprawdę ważny gol. Odwaliliśmy dobrą robotę z tyłu. Popełniłem tylko jeden błąd w pierwszej połowie. Formacja była świeża, ale dobrze ją przygotowaliśmy. Jesteśmy uważni w tym co robimy i nigdy nie improwizujemy.
Z gry również zadowolony jest Stendardo.
Byliśmy dobrze ustawieni na murawie i na końcu byliśmy zdolni zapracować na podziękowania. Wygrana była bardzo ważna. Próbowałem szczęścia w akcjach i prawie strzeliłem. Trójka w obronie? Możemy zmienić parę detali, ale nasza wola zwycięstwa pozostaje ta sama.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
11
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: