Ranieri: Jesteśmy zadowoleni z Tiago

Do końca sezonu pozostało tylko 10 kolejek wliczając dzisiejsze starcie z Empoli. Claudio Ranieri (na zdjęciu, po lewej) ma nadzieję na utrzymanie przewagi nad piątym w tabeli Milanem w wyścigu po możliwość startu w Lidze Mistrzów.
Zmierzamy do ostatniego zakrętu, a potem pozostanie nam tylko finałowa prosta. Chcemy się rozwijać, a ja pracuję, aby dać z siebie wszystko co najlepsze. Mamy wolę, aby osiągnąć nasz cel i ciągle się udoskonalać, ale dzisiaj Empoli będzie walczyć ze wszystkich sił i o każdą piłkę.

Następnie trener Ranieri pochwalił Tiago (na zdjęciu, po prawej) za postępy jakie czyni w ostatnich tygodniach: “Tiago się rozwija. Stał się bardziej konsekwentny i zdeterminowany. To oczywiście nas cieszy. Mamy wspaniałą grupę, która mu pomaga i właśnie to gra bardzo ważną rolę.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
16
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: